Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/evegroup/public_html/wp-includes/compat.php on line 502 تولید نرم افزارهای اندروید - ایوان رایان سیستم
خانه / خدمات ایوان رایان سیستم برای شما / تولید نرم افزارهای اندروید

تولید نرم افزارهای اندروید

تولید نرم افزار اندروید تخصص ماست!

اگر تصمیم دارید ایده خود را در مورد یک نرم افزار موبایل عملی کنید،کافی است تا با ما در تماس باشید.

ما در زمینه تولید نرم افزارهای موبایل در بستر اندروید می توانیم یاریگر شما باشیم.

تولید و برنامه نویسی نرم افزارهای اندروید

سوالات متداول مشتریان:

هزینه حدودی یک نرم افزار موبایل چقدر است؟

نرم افزارهای موبایل قیمت متنوعی دارند. ممکن است از ۲۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان و حتی بیشتر قیمت آنها تغییر کند. در نرم افزارهای موبایل با توجه به زحمت بیشتر تولید آنها، جزئیات درخواستی شما به شدت در زمان لازم برای تولید نرم افزار و هزینه آن مؤثر خواهند بود.

بیان جزئیات بیشتر از کار شما باعث می شود ما بتوانیم قیمتی دقیق تر و با خطایی کمتر به شما بدهیم.

تولید نرم افزار موبایل چقدر زمان می برد؟

با توجه به سایز معمول پروژه های اندروید، اگر عجله ای در کار نباشد، به طور معمول تولید یک نرم افزار موبایل از زمان پایان مذاکرات اولیه تا تولید آن، یک ماه زمان می برد.  این زمان شامل تولید نسخه اولیه، بازبینی نرم افزار توسط کارفرما، ارائه نسخه نهایی، بازبینی نسخه نهایی و ارائه نسخه قابل عرضه در مارکت ها می باشد.

در مورد نرم افزارهایی که نیازمند همکاری چند تیم هستند، زمان معمولاً بین دو الی سه ماه خواهد بود مثلاً نرم افزارهایی که برای یک سایت خاص طراحی می شوند نیاز دارند تا بین برنامه نویس موبایل و طراح سایت تعاملاتی شکل گیرد تا نرم افزار آماده شود. البته ممکن است سایت شما نمونه سایتهای مشهور مانند جوملا، وردپرس یا امثال آن باشد که در این حالت معمولاً زمان تولید کاهش می یابد.

یک ایده خاص برای نرم افزار دارم. چطور مطمئن بشوم کسی آن را ندزدد!؟

به طور کل، یک ایده تا زمانی که عمومی نشده جنبه محرمانه دارد. بنابراین پس از عرضه نرم افزار خود در مارکتها، ایده شما قابل کپی برداری توسط سایرین است.

در این شرایط تنها چیزی که باقی می ماند این است که برنامه نویس، ایده شما را به نفع خود استفاده  نکند. موردی که می تواند تضمین کننده حفظ مالکیت معنوی شما می تواند باشد، سپردن کار به گروه ها و شرکتهای معتبر و قابل اعتماد است. شرکت ایوان رایان سیستم، دارای عنوان فناور برتر استان قم در سال ۱۳۹۴ را داراست و مجوز دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را کسب نموده است. این شرکت در مرکز رشد دانشگاه قم مستقر است و مدیران آن اساتید دانشگاهی می باشند. در قراردادهای ما و مشتریان، حفظ مالکیت معنوی مشتری در پروژه های سفارشی ذکر می گردد. شاید این توضیحات برای رضایت خاطر شما در همکاری با ما کافی باشد!

برای سفارش یک نرم افزار موبایل و تخمین قیمت آن چه چیزهایی لازم است؟

پاسخ دادن به هر کدام از سؤالات زیر به اختیار شماست اما توصیف دقیقتر جزئیات زیر منجر به برآورد بهتری از سمت ما خواهد شد:

  • هدف نرم افزار چیست (به طور کلی این نرم افزار قرار است چکار کند؟) نرم افزار شما از چه صفحاتی تشکیل شده است؟ (مثلاً: صفحه اول نرم افزار دو گزینه وجود دارد: گرفتن عکس، ویرایش عکس. در صفحه ویرایش عکس دو دکمه هست که ….)
  • چقدر قصد دارید برای این پروژه زمان بگذارید و آیا بودجه این پروژه معین است؟
  • آیا احتیاج به سورس کدهای برنامه دارید؟
  • آیا پس از تولید نسخه اندروید آن، تمایل به تولید نسخه iOS آن نیز دارید؟
  • آیا برای توسعه آن دورنمای خاصی دارید؟ (مثلاً: تصمیم دارم سال آینده پس از بازار پیدا کردن نرم افزار، به آن امکانات جدیدی را اضافه کنم مثل ….)