Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/evegroup/public_html/wp-includes/compat.php on line 502 آموزش برنامه نویسی اندروید - ایوان رایان سیستم
خانه / خدمات ایوان رایان سیستم برای شما / آموزش برنامه نویسی اندروید

آموزش برنامه نویسی اندروید

آموزش برنامه نویسی اندروید

اعضای شرکت ما در کنار سابقه تولید موفق نرم افزارهای تجاری در اندروید، سابقه آموزش برنامه نویسی اندروید و تدریس آن را در کارنامه خود دارند.

جالب است بدانید که درس برنامه نویسی اندروید توسط مدیران شرکت ما جهت تدریس در دانشگاه صنعتی قم به عنوان واحد اختیاری دانشجویان رشته نرم افزار پیشنهاد گردید و در دو ترم در این دانشگاه توسط مدیر عامل شرکت ما ارائه گردید. از دیگر نکات جالب در این مورد، خروجی قابل قبول این کلاسها بود که چند دانشجو در هر ترم صرفاً با اخذ این واحد درسی توانستند در حوزه تولید نرم افزارهای اندروید در بازار کار مشغول به کار شوند و موقعیت خود به عنوان برنامه نویس اندروید را در فضای کاری تثبیت نمایند که خوشبختانه از نظر آکادمیک این یک رکورد خوب محسوب می شود.

آشنایی ما با اندروید به سال ۱۳۹۰ باز می گردد و ما تا کنون راهنمای افراد مختلفی در حوزه نرم افزارهای اندروید و برنامه نویسی آن بوده ایم.

در صورتی که شما هم خود را علاقمند به موضوع برنامه نویسی اندروید احساس می کنید، می توانید از محصولات ما در این زمینه استفاده کنید و یا از طریق فرم تماس سایت درخواست خود جهت برگزاری دوره های تدریس را با ما مطرح کنید.