Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/evegroup/public_html/wp-includes/compat.php on line 502 نسخه اندروید پژواک - ایوان رایان سیستم
خانه / پروژه های ما / نسخه اندروید پژواک

نسخه اندروید پژواک

نرم افزار پژواک، نرم افزاری با ماهیت سرگرمی و تفریحی است که پیاده سازی پروژه اندروید آن به صورت سفارشی توسط ما صورت گرفته است و مالکیت معنوی آن متعلق به سایت پژواک می باشد.

شما پس از نصب این نرم افزار به سرعت از آشنایی و راحتی کار این نرم افزار خوشحال خواهید شد. در داخل نرم افزار شما می توانید مطالب سرگرم کننده و جالب مختلفی را مشاهده کنید. از جمله مطالب پژواک، مطالب جذاب با تصاویر دلنشین، اتفاقات جالب روز، کلیپهای خنده دار و نماهنگ ها و آهنگهای خواننده های مشهور هستند.

شما امکان علامتگذاری مطالب جذاب، درج نظرات و رأی دادن به مطالب را خواهید داشت و بدون هیچ محدودیتی و تنها با یک اشاره، می توانید مطالب را در گوشی یا تبلت خود دانلود نمایید. نرم افزار به صورت خودکار دانلودها را انجام می دهد و شما می توانید در خلال آن، به مشاهده سایر مطالب نرم افزار بپردازید.

کاربران این نرم افزار می توانند با انجام تنظیمات، از ارسال مطالب جدید در زمینه های مورد علاقه خود مطلع شوند.

این نرم افزار به دلیل جذابیت مطالب و پیاده سازی خوب آن در مارکتهای نرم افزاری توانسته است، نظرات کاربران را به خوبی جلب کند.

شما برای مشاهده و دانلود این نرم افزار می توانید می توانید به سایت پژواک و یا کافه بازار مراجعه کنید.

Check Also

نرم افزار اندروید شکست ناپذیر:اسرار موفقیت

نرم افزار اندروید شکست ناپذیر: اسرار موفقیت

یکی از محصولات خوب و جذاب ما که مورد توجه کاربران فارسی زبان در اقصی …